TARTA OREO Z KREMEM BUDYNIOWYM!

poniedziałek, 26 września 2016Lato odeszło, a za oknem i na stołach zapanowała jesień, trzeba to uczcić! Moją ulubioną porą roku nie jest jesień, co nie oznacza że ten czas w roku jest nudny lub szary, w diecie wegańskiej nie ma miejsca na nudę. Wegańskie ciasta są najlepszym sposobem na poprawę humory gdy szalejący wiatr ściąga liście z drzew.

Propozycja idealna na czwarty dzień jesieni? Tarta oreo z kremem budyniowym! Kruche ciasto, kremowa i puszysta masa budyniowa, ciastka oreo z kawową nutą zwieńczone puszystą bitą śmietanką kokosową.
Ostatnio ilość pracy uniemożliwiła mi dodawanie wpisów, a nawet (co jest nie do uwierzenia) - pieczenie ciast.Tarta jest szybkim sposobem na otrzymanie wyśmienitego efektu! Postanowienie na ostatni kwartał roku - być bardziej systematycznym!!

Budyń waniliowy w połączeniu z mlekiem migdałowym i mleczkiem kokosowym to bomba smakowa, a kalorie przestają się liczyć. Ciasto co prawda nie jest sezonowe, ale czasami trzeba zjeść coś, co nie do końca jest fit ;D Lubicie kremówki i tiramisu? To tarta idealna dla Was.