O MNIE


          VEGANation jest blogiem promującym roślinny styl życia!

 

Soja, Groch and Rock&Roll!

 


            Propaguję kuchnię w 100% WEGAŃSKĄ , oznacza to iż wykorzystuje tylko i wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego. Bez mleka, mięsa, jajek i jogurtów. W swoich przepisach staram się stosować produkty sezonowe. Nie jestem jednak wege terrorystką i z powodzeniem i brakiem jakichkolwiek wyrzutów sumienia korzystam z gotowych półproduktów.

Opisuję miejsca przyjazne Weganom a także sympatykom roślinnego stylu życia. Dieta roślinna poprawia nasze samopoczucie i wpływa korzystnie na stan zdrowia. Dlaczego by więc nie spróbować? Nie tracimy nic, a zyskać możemy wiele! 


O MNIE


Hello Vegans!


    Mam na imię Inka, 20 kilka lat, tytuł inżyniera architekta krajobrazu i zamiłowanie do tatuaży i tuneli które zdobią moje ciało. Blog założyłam stosunkowo niedawno i staram się w nim zawrzeć swoje pomysły oraz całą radość z gotowania jaką w sobie mam. Jedzenie nie stanowi dla mnie tylko paliwa, jest przyjemnością i wyjątkowym doznaniem.
Działam na wielu płaszczyznach, interesuje mnie cały otaczający świat i jestem niezmiernie go ciekawa! Weganizm jest fascynujący w swej różnorodności i prostocie. Ciasta o roślinnym składzie, burgery - bez mięsa, sosy idealnie kremowe. Smak roślin to smak życia!

Nie jestem, nie byłam i nie mam zamiaru stać się wege ortodoksem. Zdrowie - tak, etyka - tak, lecz kocham życie i chce z niego korzystać w pełni. Oznacza to zamiłowanie do pizzy, sosów oraz makaronu oczywiście w wegańskiej wersji.

Drugą pasją z która idę przez całe życie jest dysortografia, z góry więc uprzedzam o możliwych literówkach. Staram się z tym walczyć, lecz mam bardzo złą cechę, nie reaguje emocjonalnie na swoją wyjątkowość!


Weganka z tunelami, tatuażami, dysortografią i miłością do kuchni włoskiej oraz tortu oreo.


 Peace, Love and Vegan!

Zachęcam do wykorzystania przepisów i otwarcia się na nowe, wyjątkowe doznania.
BLOG NIE TYLKO DLA WEGAN!
Można się bardzo pozytywnie zaskoczyć, wypróbowując roślinne przepisy!


 1. Nie martw się. Ja ciągle mam problemy z przecinkami, a czym dłużej o nich myślę, tym mam większy mętlik w głowie. Powodzenia w blogowaniu! Zdrowego wege!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog, żałuję, że odkryłam go tak późno, ale lepiej późno niż wcale :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć :)
  Dzięki za super i proste przepisy ;)
  Mój mąż jest Vege, ja staram się być :) ale szaleje na punkcie OREO i tak trafiłam na twój blog... przepisy są rewelacyjne i napewno wiele zacznę wykorzytywać !!
  Pozdrawiam
  Daria :)

  OdpowiedzUsuń